Hieronder staan een groot aantal aquariumwinkels, met een eventuele link naar de website van de winkel.
Heeft u nog andere winkels of werkt een link niet meer geef het svp door dan kan ik het aanpassen.

Naam Straat Postcode Plaats Telefoon Provincie Website
G+D Aquaria Kleine Veld 8 7751 BD Dalen 0524-222713 Drente www.gdaquarium.nl
Aqua-Fish Schutstraat 56 7901 EE Hoogeveen 0528-263556 Drente www.aqua-fish.nl
Matavi Heerengracht 33-34 7941 JJ Meppel 0522-240080 Drente www.matavi.nl
Aqua Ferrytale Markerkant 10 136F 1316 AL Almere 036-5403349 Flevoland www.aqua-ferrytale.nl
Discusvis (de Visjeswinkel) Markerkant 1206 10 (Mosweg) 1314 AK Almere 036-5347070 Flevoland www.discusvis.nl
Tropical Marine Fish Remmingweg 25G 1332 EC Almere 036-5372628 Flevoland www.tropicalmarinefish.nl
Aquarana Kempenaar 03/16 8242 BD Lelystad 0320-247470 Flevoland www.aquarana.nl
Aqua Center Akkers 42h 8321 BV Urk 0527-690163 Flevoland www.aquacenter.nl
Discus Broekema Conradi Veenlandstraat 86 9104 BN Damwoude 0511-424194 Friesland www.discusbroekema.nl
Discus Broekema Zuiderbolwerk 2 9101 NE Dokkum 0519-292824 Friesland www.discusbroekema.nl
Dierenspeciaalzaak Jan Jonkman Molenend zz 15 9203 ZW Drachten 0512-512708 Friesland www.dszjanjonkman.nl
Aquariumhuis Friesland Wettertour 7 8442 PC Heerenveen 0513-650989 Friesland www.aquariumhuisfriesland.nl
Aquariumhuis Friesland Frederik Hendriklaan 24 8448 ME Heerenveen 0513-683046 Friesland www.aquariumhuisfriesland.nl
Faunaland Numan Voorstraat 94 9291 CM Kollum 0511-454001 Friesland www.faunalandnuman.nl
Pet's Place Coopmanstraat 1 8921 SR Leeuwarden 058-2124300 Friesland  
Discus Jongsma It Achterbosk 19 9051 CS Stiens 058-2574994 Friesland www.hansjongsma.nl
Biotopia Groningensingel 961 6835 GL Arnhem 026-3702828 Gelderland www.biotopia.nl
The Seahorse Oremusplein 56 6815 DS Arnhem 026-4459874 Gelderland www.seahorse-arnhem.nl
de Watermolen Kloosterlaan 2 7004 HE Doetinchem 0315-325626 Gelderland www.watermolen.info
Aquariumspeciaalzaak Hardeman Zanderijweg 22 6717 BM Ede 0318-622097 Gelderland www.hardemanaquarium.nl
't Guppy Schaapsweg 55-59 6713 BB Ede 0318-693078 Gelderland www.guppy.nl
Molenplaza (Dierenspeciaalzaak Methorst) Stenenkamerstraat 61 6674 AW Herveld 0488-451206 Gelderland www.molenplaza.nl
Aquarium plus Synagogepad 21 3861 KZ Nijkerk 06-28199183 Gelderland www.aquariumplus.nl
De Maanvis Nieuwe Nonnendaalseweg 55-57 6542 PB Nijmegen 024-3774710 Gelderland www.demaanvis.nl
Visser Cichlids Boterweg 63 7064 EP Silvolde 06-53567675 Gelderland www.vissercichlids.nl
Aquariumspeciaalzaak Scalare Duistervoordseweg 126 7391 CJ Twello 0571-275600 Gelderland  
Aquamevi Kraanvoelstraat 12 6601 DH Wijchen 024-6450999 Gelderland www.aquamevi.nl
Het Aquariumhuis Stationsstraat 6-8 9901 BM Appingedam 0596-620402 Groningen www.het-aquariumhuis.nl
Frits Kuiper Noorderhaven 13 9712 VE Groningen 050-3129092 Groningen www.fritskuiper.nl
Huisdierenwereld Helperplein 5-7 9721 CX Groningen 050-5268686 Groningen www.huisdierenwereld.nl
Fremabo Holland Marsh 29a 9663 AV Nieuwe Pekela 06-46446030 Groningen www.fremabo.nl
Aquarium Crombag Prins Mauritslaan 71 6191 ED Beek 046-4372093 Limburg www.aquariumcrombag.nl
Discusshop Vijverstraat 64 6443 XN Brunssum 045-7508373 Limburg www.discusshop.nl
Dierenland Robert Knops Rijksweg Noord 12 6162 AA Geleen 046-4742584 Limburg www.dierenlandrobertknops.nl
Aquaristiek Jan Moonen Willemstraat 111A   Heerlen 045-5724499 Limburg www.aquaristiek-jan-moonen.nl
Merakal Pasweg 95 6371 BK Landgraaf 045-5311588 Limburg www.merakal.nl
Tropical Fishshop Neon Raadhuisplein 10 6226 JN Maastricht 043-3634449 Limburg www.tropicalfishshopneon.nl
Mikron Parijsboulevard 205 6135 LJ Sittard 046-4584730 Limburg www.mikron.nl
Het Natuurhuis Gasthuisstraat 11 5931 NT Tegelen 077-3733177 Limburg www.hetnatuurhuis.nl
Aquarium Coenen Koningin Julianaweg 21 5684 VA Best 0499-365000 Noord Brabant www.aquariumcoenen.nl
Dini Breda Heilaarstraat 175 4814 NX Breda 076-5222011 Noord Brabant www.dinobreda.nl
Meeuwsen Aquaria Hengelsport Haagdijk 74 4811 TD Breda 076-5146759 Noord Brabant  
De Waterman Industrieweg 25 5753 PB Deurne 0493-399377 Noord Brabant www.watermandeurne.nl
Heevis Schootstraat 138 5616 RH Eindhoven 040-2510677 Noord Brabant www.heevis.eu
Aquabeek St. Magdalenaweg 6 5423 XK Handel (Gemert) 0492-329817 Noord Brabant www.aquabeek.nl
Aquariumcentrum Helmond Jan v.d. Spekstraat 29 5701 BW Helmond 0492-534387 Noord Brabant www.aquariumcentrum.nl
Bubbels Voltweg 25 4631 SR Hoogerheide 0164-612810 Noord Brabant www.bubbelsbv.nl
Aqua Kerkdriel Venuslaan 1 5331 VA Kerkdriel 06-51573474 Noord Brabant www.aquakerkdriel.nl
Aqua-Rainbow Willibrordusweg 28A 5342 HC Oss 0412-633403 Noord Brabant www.aqua-rainbow.nl
De Tetra Kromstraat 5A 5341 JA Oss 0412-631079 Noord Brabant www.detetra.nl
Spierings Vis Klingenstraat 27-29 5348 AX Oss 0412-658341 Noord Brabant www.spieringsvis.nl
Marine Water Systems Breestraat 3 4645 EC Putte 0164-604266 Noord Brabant www.marinewatersystems.nl
Aquariumhandel Brouwers Boulevard 131 4701 ES Roosendaal 0165-536216 Noord Brabant www.aquariumbrouwers.nl
A.Vlemmix Molenstraat 47 5014 NB Tilburg 013-5811089 Noord Brabant www.avlemmix.nl
Aquafarm Houtepen Oerlesestraat 89 BG 5021 TT Tilburg 013-5820007 Noord Brabant www.aquafarmhoutepen.nl
Pentazona Hoefstraat 74 5014 NM Tilburg 013-5430749 Noord Brabant www.pentazona.nl
Aqua Terra Spaarndammerstraat 39 1013 ST Amsterdam 020-6825544 Noord Holland www.aquaterra-amsterdam.nl
Aquarium Holgen Jacob van Lennepstraat 64 1053 HL Amsterdam 020-6163434 Noord Holland www.aquarium-holgen.nl
Dierenhandel Exotica van Wouwstraat 22 1073 LL Amsterdam 020-6794274 Noord Holland www.dierenhandelexotica.nl
Het Aquariumhuis Jan van Galenstraat 159 1056 BR Amsterdam 020-6180036 Noord Holland www.het-aquariumhuis-amsterdam.nl
Picasso Marine Aquaristic Oude Kruisweg 112e 2142 EH Cruquius 023-5289236 Noord Holland www.picasso-aquarium.nl
P.J. Hoeben Dierenspeciaalzaak Generaal Cronjéstraat 140-144 2021 JM Haarlem 023-5262470 Noord Holland www.pjhoeben.nl
Heems Kanaaalweg 7 2102 LD Heemstede 023-5284079 Noord Holland www.heems.nl
Rifwachter Haven 1 1211 MA Hilversum 035-6858104 Noord Holland www.rifwachter.nl
Utropica Kaplanstraat 10G 1976 BM IJmuiden 06-24607349 Noord Holland www.utropica.nl
Aquariumland Vlietsend 65 1561 AB Krommenie 075-6403214 Noord Holland www.aquariumland.nl
Discus Mak Aqua Center Lagedijkerweg 13D 1742 NB Schagen 0224-212052 Noord Holland www.discusmak.nl
Bovis Vijvers en Aquaria Ootmarsumseweg 125 7665 RW Albergen 0546-622990 Overijssel www.aquariumgigant.nl
Aquaria Veldhuis De Ossenboer 10 7547 SJ Enschede 053-4315020 Overijssel www.aquariaveldhuis.nl
De Waterlelie Lonnekerbrugstraat 92 7547 AK Enschede 053-4301615 Overijssel www.de-waterlelie.nl
Aquaspeciaal (Faunaland Reinier van der Veen) Grotestraat 69 7471 BL Goor 0547-272623 Overijssel www.aquaspeciaal.nl
Aquadeco Boomkamp 33C 7461 AW Rijssen 0548-514570 Overijssel www.aquadeco.eu
Utaka Lambert Heijnricsstraat 2-4 3817 ER Amersfoort 033-4617503 Utrecht www.utaka.nl
Diebo Huisdierenwereld Ravenswade 54 3439 LD Nieuwegein 030-2670757 Utrecht www.diebo.nl
Aquatiek van Egmondplein 24b 3961 CZ Wijk bij Duurstede 0343-410263 Utrecht www.aquatiek.nl
Kreeften en Garnalen Touwslagersweg 17 3449 HX Woerden 06-54282555 Utrecht shop.kreeftengarnalen.nl
Peter's Dierenspeciaalzaak Ooststraat 58 4421 EC Kapelle 0113-342306 Zeeland www.petersdierenspeciaalzaak.nl
Wesdijk Onderlangs 13 2991 EM Barendrecht 0180-617613 Zuid Holland www.wesdijk.nl
Yin Yang Dorpsstraat 1 2825 BM Berkenwoude 0182-367563 Zuid Holland www.yinyangkoifarm.nl
VitaFish Den Ham 23a 2771 WX Boskoop 0172-211074 Zuid Holland www.vitalfish.com
Special Pet Bermweg 296 2906 LH Capelle a/d IJssel 010-4413742 Zuid Holland www.special-pet.nl
Romberg Hugo de Grootplein 25 2613 VL Delft 015-2125846 Zuid Holland www.romberg.nl
Maanvis Waldeck Pyrmontweg 6 3314 NZ Dordrecht 078-6145743 Zuid Holland www.maanvis.nl
Verloop Aquarium Engelandlaan 25 2391 PM Hazerswoude Dorp 0172-215569 Zuid Holland www.aqua-verloop.nl
De Viskiet Diamantplein 4 2332 HR Leiden 071-5764727 Zuid Holland  
Selecta Aquariumspeciaalzaak Oude Herengracht 23 2312 LN Leiden 071-5231615 Zuid Holland  
Vivarium Stol Nieuwe Rijn 14 2312 JC Leiden 071-5125480 Zuid Holland  
Wondersea Marine Aquarium Noordeinde 78 2451 AH Leimuiden 0172-508130 Zuid Holland  
Holland Cichlids Noordvliet 157   Maassluis 06-53845559 Zuid Holland www.hollandcichlids.com
Verduijn Ciclids Wollefoppenweg 107 2761 DL Oud Verlaat Zevenhuizen 010-4550253 Zuid Holland www.verduijncichlids.com
de Lange dierenspeciaalzaak Achterom 6 3351 PC Papendrecht 078-6150835 Zuid Holland  
Discuskwekerij Nhamunda Giebelhof 31 3356 CG Papendrecht 06-18804450 Zuid Holland www.discuskwekerijnhamunda.nl
Dierenspeciaalzaak Keijzer Dorpsstraat 3 3171 ED Portugaal 010-2957061 Zuid Holland www.dierenspeciaalzaakkeijzer.nl
Aqua Compleet van Beethovensingel 32 3055 JK Rotterdam 010-2180304 Zuid Holland www.aquacompleet.nl
Blokland Siervissen Maliebaan 1 3078 XP Rotterdam 010-4797943 Zuid Holland www.blokland.nu
Discus Pretoria Pretorialaan 22-26 3072 EN Rotterdam 010-4850843 Zuid Holland  
Eurofish Bergse Linker Rottekade 1 3056 LA Rotterdam 010-4133561 Zuid Holland www.eurofish.nl
Hanselman Noordmolnstraat 62b 3035 RL Rotterdam 010-4660243 Zuid Holland www.h-hanselman.com
Rob's Dierenshop Slinge 550 3086 EW Rotterdam 010-4812162 Zuid Holland www.robsdierenshop.nl
Strijker Aquarium Beyerlandselaan 43 3074 EB Rotterdam 010-4848477 Zuid Holland www.strijkeraquarium.nl
Worldwidefish Schieweg 121 3038 AL Rotterdam 010-4652529 Zuid Holland www.worldwide-fish.nl
Aquariaan Soestdijksekade 407 2574 BA 's Gravenhage 070-3210011 Zuid Holland www.aquariaan.nl
Aquarium Holgen Regentesselaan 205-207 2562 CZ 's Gravenhage 070-3454302 Zuid Holland www.aquariumholgen.nl
Inchata Aquariumhobby Westduinweg 3 2583 EA 's Gravenhage 070-3550929 Zuid Holland  
Waterweelde Oude Haagweg 30 2552 CP 's Gravenhage 070-4041783 Zuid Holland www.waterweelde.nl
Zoetwaterparadijs Javastraat 271a 2585 AL 's Gravenhage 070-3639171 Zuid Holland www.zoetwaterparadijs.nl
Vinnie's Visshop Burgemeester van Haarenlaan 780 3119 GV Schiedam 06-42229671 Zuid Holland www.vinnievisshop.nl
Aqua-Terra¬† Haven 45 2871 CL Schoonhoven 0182-384174 Zuid Holland  
de Fontein Koningin Wilhelminahaven nz 27 3134 KE Vlaardingen 010 4351930 Zuid Holland www.de-fontein.eu
Dessens van Riebeeckstraat 86-88 3131 VV Vlaardingen 010-4346048 Zuid Holland www.dessens.nl
Aqualandia Katwijkseweg 19A 2242 PB Wassenaar 070-5140102 Zuid Holland www.aqualandia.nl
Mak's Dierenplezier Amsterdamstraat 87 2711 ED Zoetermeer 079-3315159 Zuid Holland  
Sima-Aqua Parijseplein 47 3332 SL Zwijndrecht 06-18507624 Zuid Holland